Girls Under 7

Team Rosters

Dolphins
Coach: Jennifer Clark
Arielle Whalen
Beth Rogers
Elsie-Claire Johnson
Juliet Squires-Sturge
Lydia Squires-Sturge
Madelyn Schwartz
Maria Mercer
Sofia Foley
Sofia Pinela
Margaret Chisholm
Mikayla Legge
Sea Turtles
Neve Long
Arsema Woldegebriel
Graye Price
Bridget Smith
Caitlyn Fitzpatrick
Eva Churchill
Ellie Determan
Halle James
Louisa MacLean
Mia English
Olivia Luther
Whales
Coach: Lanette Smith
Blake Barrett
Claire Butler
Grace Valvasori
Kaiana Harris
Kaley Martin
Lydia White
Matilda Comerford
Olivia Luther
Rachel Wilson
Scarlett Holley
Ella Squires
Sharks
Coach: Natasha Hynes
Brooklyn O'Brien
Ella Hynes
Erika Dietz
Sofija Husic
Lilly Batson
Molly Howell
Naomi Chilaka
Sophia Bursey
Violet Fost
Carly Greene
Claire White

Monday/Wednesday

TEAM VS TEAM LOCATION

Monday June 24

5:30 Whales Sharks Ayre 1
6:45 Dolphins Sea Turtles Ayre 1

Wednesday June 26

5:30 Sharks Sea Turtles Ayre 1
6:45 Whales Dolphins Ayre 1

Wednesday July 3

5:30 Whales Sea Turtles Ayre 1
6:45 Sharks Dolphins Ayre 1

Monday July 8

5:30 Dolphins Sea Turtles Ayre 1
6:45 Whales Sharks Ayre 1

Wednesday July 10

5:30 Whales Dolphins Ayre 1
6:45 Sharks Sea Turtles Ayre 1

Monday July 15

5:30 Sharks Dolphins Ayre 1
6:45 Whales Sea Turtles Ayre 1

Wednesday July 17

5:30 Whales Sharks Ayre 1
6:45 Dolphins Sea Turtles Ayre 1

Monday July 22

5:30 Sharks Sea Turtles Ayre 1
6:45 Whales Dolphins Ayre 1

Wednesday July 24

5:30 Whales Sea Turtles Ayre 1
6:45 Sharks Dolphins Ayre 1

Monday July 29

5:30 Dolphins Sea Turtles Ayre 1
6:45 Whales Sharks Ayre 1

Wednesday July 31

5:30 Whales Dolphins Ayre 1
6:45 Sharks Sea Turtles Ayre 1

Monday, August 5

5:30 Sharks Dolphins Ayre 1
6:45 Whales Sea Turtles Ayre 1

Wednesday August 7

(Regatta Day) 5:30 Whales Sharks Ayre 1
6:45 Dolphins Sea Turtles Ayre 1

Monday August 12

5:30 Sharks Sea Turtles Ayre 1
6:45 Whales Dolphins Ayre 1

Wednesday August 14

5:30 Whales Sea Turtles Ayre 1
6:45 Sharks Dolphins Ayre 1

Corporate Partners