Boys Under 9

Team Rosters

England
Coach: Robert Hickman
Abdelaziz Ben Rajeb
Aidan Guy
Anderson Lush
Bryson O'Neill
Daniel Chalmers
Declan Chafe
Dylan Adamson
Gabriel Watt
Jack Kealey
Jack Martin
Jaxson Thistle
Matthew Coffey
Oliver Clancey
Argentina
Coach: John Colbert & Steve Kavanagh
Abe Shinkle
Benjamin French
Benjamin Mugford
Brody O'Brien
Dylan Kavanagh
Gabriel Colbert
Hayden Holloway
Hunter Bouzane
Leo Shinkle
Maxwell Purchase
Momin Yasir
Riley Stanley
Xavier Greene
Brazil
Coach: Phil Greely
Ahmed Haroon
Ben Harris
Brandon Rowe
Colton Lannon
Emmett Brits
Hudson Reid
Hussien Al Farrah
Jaden Lucas
Lucas Russell
Matthew Squires
Reilly Miller
Tyler Greely
Ryan Forbes
Matthew Clarke
Ini Oluwatoyinbo
Italy
Coach:
Benson Stacey
Caylen Penton
Harrison Martin
Jacob Hayden
Jamie Brown
John Newhook
Muadh Omer
Nicholas Lynch
Nick Hardiman
Owen Noseworthy
Keegan Williams
Rayan Shaikh

Spain
Coach:
Aiden Smith
Ammar Elseyadi
Cameron Lake
Damon Porter
Ethan Whalen
Jacob Kane
Jacob Ryan
Max Kean
Noah Foley
Pok Bijen
Rhys Hatcher
Zachery Kane
William Greey
Netherlands
Coach: Colleen Gillingham
Owen Tapper
Calum McDonald
Carlo Vinnicombe
Colin Marsh
Ecclesius Chilaka
Ethan Marsh
James Collins
Jayden Mahoney
Max Penney
Mohammad Abo Jamal
Nathan Gillingham
Nathan Stanley
Peter Drover
Toby Bishop

Mondays/Wednesdays

TEAM VS TEAM LOCATION
Monday June 24 5:30 England Argentina Ayre 2
5:30 Brazil Italy Ayre 3
6:45 Spain Netherlands Ayre 3
Wednesday June 26 5:30 Spain Argentina Ayre 2
5:30 Brazil Netherlands Ayre 3
6:45 Italy England Ayre 3
Wednesday July 3 5:30 Italy Spain Ayre 2
5:30 England Brazil Ayre 3
6:45 Netherlands Argentina Ayre 3
Monday July 8 5:30 England Spain Ayre 2
5:30 Italy Netherlands Ayre 3
6:45 Argentina Brazil Ayre 3
Wednesday July 10 5:30 Brazil Spain Ayre 2
5:30 Argentina Italy Ayre 3
6:45 Netherlands England Ayre 3
Monday July 15 6:45 Brazil Italy Ayre 3
6:45 England Argentina Ayre 2
5:30 Spain Netherlands Ayre 3
Wednesday July 17 5:30 Brazil Netherlands Ayre 2
5:30 Italy England Ayre 3
6:45 Spain Argentina Ayre 3
Monday July 22 5:30 Netherlands Argentina Ayre 2
5:30 England Brazil Ayre 3
6:45 Italy Spain Ayre 3
Wednesday July 24 5:30 Italy Netherlands Ayre 2
5:30 Argentina Brazil Ayre 3
6:45 England Spain Ayre 3
Monday July 29 5:30 Brazil Spain Ayre 2
5:30 Netherlands England Ayre 3
6:45 Argentina Italy Ayre 3
Wednesday July 31 5:30 England Argentina Ayre 2
5:30 Brazil Italy Ayre 3
6:45 Spain Netherlands Ayre 3
Monday August 5 5:30 Spain Argentina Ayre 2
5:30 Brazil Netherlands Ayre 3
6:45 Italy England Ayre 3
Wednesday August 7 5:30 Italy Spain Ayre 2
(Regatta Day) 5:30 England Brazil Ayre 3
6:45 Netherlands Argentina Ayre 3
Monday August 12 5:30 Italy Netherlands Ayre 2
5:30 England Spain Ayre 3
6:45 Argentina Brazil Ayre 3
Wednesday August 14 5:30 Brazil Spain Ayre 2
5:30 Netherlands England Ayre 3
6:45 Argentina Italy Ayre 3

Corporate Partners